Gala 25 lecia Konkursu na Najładniejszą Posesję

15.10.2017 Sopot. Sheraton - Centrum Konferencyjne. Uroczysta Gala z okazji 25 lecia Konkursu na najładniejszą posesję w Sopocie.
Już od ćwierć wieku w Sopocie nagradzane są najładniejsze posesje, które sprawiają, że miasto staje się coraz piękniejsze. Jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Konkursu na Najładniejszą Posesję odbyła się 15 października 2017 r., o godz.18.00, w Sheraton Sopot Hotel. Oprócz zwycięzców tegorocznej edycji, na koncert zaproszeni zostali wszyscy dotychczasowi laureaci.

Ukwiecone balkony, zagospodarowane podwórza, odtworzone ogrodzenia, odnowione elewacje, to efekt pracy sopocian, który poprawia wizerunek nie tylko najbliższego otoczenia posesji, ale i całego naszego zielonego miasta.
Konkurs jest dowodem na ogromne zaangażowanie sopocian w upiększanie naszego miasta. Mieszkańcy kurortu z ogromną dbałością troszczą się o przydomowe ogrody, rabaty czy balkony - mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. Każdego roku z wielką przyjemnością odwiedzam posesje zgłoszone do konkursu i za każdym razem jestem zaskoczony fantazją naszych mieszkańców. Na szczęście piękno jest w Sopocie zaraźliwe.

Konkurs odbywa się w następujących kategoriach:
Najładniejsza posesja
Najładniejszy balkon
Podkategorie:
a) posesja indywidualna
b) posesja Wspólnoty
c) posesja należąca do instytucji

Więcej o konkursie tutaj: http://sopot.pl/aktualnosc/6273/piekno-jest-zarazliwe-czyli-konkurs-na-najpiekniejsza-posesje

Fot. Jurek Bartkowski/Fotobank.PL/UMS

Popular tags

Random image

Available RSS feeds

Kontakt

sopot@fotobank.pl
operator serwisu:
Fotobank.PL | Karolina Misztal
tel.: +48 503 459 718
mail: foto@fotobank.pl

Jerzy Bartkowski
tel.: +48 503 171 444